SimplyRAR

SimplyRAR dla Mac

Archiwizator RAR z łatwym w użyciu interfejsem

SimplyRAR to łatwy w użyciu program do archiwizacji plików na komputer Mac. Jednym z problemów z archiwami RAR dla komputerów Mac, takimi jak RAR - który jest w zasadzie taki sam jak WinRAR, z wyjątkiem komputerów Mac, oczywiście - jest to, że... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Umożliwia kliknięcie prawym przyciskiem myszy archiwów RAR
  • Łatwy w użyciu interfejs

Wady

  • Deweloper już nie działa, więc nie ma wsparcia

Bardzo dobry
8

SimplyRAR to łatwy w użyciu program do archiwizacji plików na komputer Mac.

Jednym z problemów z archiwami RAR dla komputerów Mac, takimi jak RAR - który jest w zasadzie taki sam jak WinRAR, z wyjątkiem komputerów Mac, oczywiście - jest to, że często są one dostarczane bez graficznego interfejsu użytkownika, co oznacza, że ​​instalowanie i używanie przez nowych użytkowników jest trudne im.

Jak sama nazwa wskazuje, SimplyRAR jest bardzo łatwym w użyciu archiwizerem, który sprawia, że ​​archiwizowanie i cofanie archiwizacji plików jest niezwykle proste. Otwieranie archiwów jest tak proste, jak proste przeglądanie, a SimplyRAR natychmiast wyświetla log z wynikami. To samo dotyczy archiwizacji plików RAR na SimplyRAR. Jeszcze łatwiejszy jest fakt, że - tak jak w systemie Windows z bezpłatnym pobieraniem WinRAR - możesz po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy na archiwum, aby go rozpakować lub rozpakować.

Niestety, twórca SimplyRAR nie wydaje się już być w biznesie, co oznacza, że ​​będzie trudno uzyskać wsparcie dla tej aplikacji, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Możliwe, że posiadacze licencji SimplyRAR protokołu RAR "zablokowali" tę aplikację, co prawdopodobnie spowodowało zniknięcie programisty. Pojawiły się również skargi, że wykorzystuje dużo pamięci RAM.

SimplyRAR jest jednym z najłatwiejszych narzędzi archiwalnych RAR na Macu.

Najczęściej pobierane Kompresja plików na mac

SimplyRAR

Download

SimplyRAR 1.10

Opinie użytkowników o SimplyRAR

Sponsorowany×